Redningsbil var på plass rundt klokka 11 måndag for å starte berging av tømmerbilen som hadde velta på Rv41 ved Slokvik. VTB-tipsar Tømmerbil med hengar velta Tone Tveit Tone Tveit Publisert 12.01.2026 - 09:17 Sist oppdatert 12.01.2026 - 17:28 steane vrådal kviteseidvegen tømmerbil nyhende naudetatane
Kampen er spelt, men opptaket er innelåst, og nykjelen ligg hjå selskapet Veum sjølv leier. Det er som å bli fortald at Noreg vann 2–1, men at reprisen dessverre er teiepliktig.
Joar håpar å få Saab-skatten klar til gullbryllauspfeiringa. – Eg kjem meg inn, men snart ikkje ut att
«Det er veldig få som klagar over at Norge ikkje scora endå fleire mål i kampen. Vi vann - og det er poenget. Slik er det også i Fyresdal. Vi har nådd målet.»