Rekvirert: Dette er skuteren til Lien, som Forsvaret kan få behov for å bruke dersom det vert krig i Noreg. Lien bur på Møsstrond, og veit om ein til der som fekk same meldinga fredag. Forsvaret har rekvirert snøskuteren til Inger i tilfelle krig Åshild Emma Solbjør Åshild Emma Solbjør Journalist Publisert 19.01.2024 - 16:36 Sist oppdatert 22.01.2024 - 08:06 krig og konfliktar nyhende krig
Vi som brukar litt av tida vår på frivillighet, får svært mykje tilbake. Det kjennast godt å vere til nytte!
Alt før han starta i jobben spurte ordføraren om den komande økonomisjefen ville vurdere stillinga si
«Lunde ligger sentralt i Telemark. Porsgrunn ligger i ytterkanten av fylket, tett opp mot Vestfold, hvor det allerede finnes tilsvarende utdanningstilbud.»
«God beredskap handlar ikkje om å love at alle kan reddast. Det handlar om å gjere alt vi kan for at flest mogleg skal få rett hjelp, med rett kompetanse, til rett tid.»
Elevene er ikke en utgiftspost som kan reduseres uten konsekvenser. De er grunnen til at skolen finnes