For alle: I det nye anlegget kan til dømes born kan øve seg på sykling utan fare for trafikk, nye skiløparar kan trene i trygge omgjevnader og rullestolbrukarar kan oppleve naturen.

Raukleiv – ein plass for alle

Opninga av rulleskianlegget på Raukleiv er eit bevis på kva som kan oppnåast gjennom samarbeid, dedikasjon og den særeigne dugnadsånda som finst i lokalsamfunnet. Det er eit anlegg som vil skape glede, helse og samhald i mange år framover.

Det var ei storstilt markering då det nye anlegget vart offisielt opna, og mange hadde møtt opp for å feire dette imponerande prosjektet. Opningsfesten vart halden med glede og takksemd, og dei som ikkje hadde moglegheit til å kome, kan verkeleg angre på at dei ikkje var til stades.

Det var med stoltheit og ei kjensle av ærefrykt at arrangørane ynskte alle velkomne til dette heilårsanlegget. Raukleiv har no vorte ein plass for alle; her kan ein oppleve naturen, om ein er rullestolbrukar, turgåar, skiløpar eller berre ynskjer frisk luft og fine stunder.

Eit anlegg for alle

Vel korleis du vil lesa oss!

5 veker - 5 kr

Deretter 189 per månad

Inga binding

KJØP

Sjå fleire tilbod her


Sjå meir

Powered by Labrador CMS